O nas

Jesteśmy rodzinną firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku przewozowym od 2002 roku. Posiadamy wszelkie licencje i uprawnienia w zakresie publicznego transportu zbiorowego jak i prywatnego przewozu osób.

Oferujemy przewóz osób na liniach według stałych rozkładów jazdy jak również wynajem busów i autobusów do wyjazdów okolicznościowych.

Posiadamy doświadczenie w branży przewozu osób, dysponujemy fachową i wykwalifikowaną kadrą kierowców. Świadczymy usługi transportowe dla klientów indywidualnych, firm prywatnych i państwowych, szkół, placówek oświatowych oraz biur podróży.

W naszej ofercie znajduje się połączenie ekspresowe na regularnej linii Świdnik – Atrium Felicity – Lublin Dworzec PKS oraz od kilkunastu lat jako pierwsi i jedyni obsługujemy linię Piaski – Świdnik.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz różnych instytucji. Zapewniamy obsługę autokarową wszelkich imprez i eventów, wycieczek, wesel oraz pogrzebów.

Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnych i komfortowych autokarów od 20-55 miejsc.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, atrakcyjni cenowo i elastyczni w zakresie terminów